PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

9 listopada 2023

Magia pasowania skrywa w sobie dużo więcej niż mogłoby się wydawać – jest to symboliczne odzwierciedlenie podróży, jaką maluch rozpoczyna w świecie zabawy, nauki i społecznej interakcji.

W tę podróż wyruszyli z nami najmłodsi, którzy po raz pierwszy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne na szerszym forum. To pierwsze, ważne kroki w edukacji stawiane nie tylko przez dzieci, ale również rodziców, którzy także składali uroczyste ślubowanie. Za dotknięciem „magicznej kredki” Pani Dyrektor dokonała pasowania dzieci na pełnoprawnych przedszkolaków. Aby to wydarzenie uczynić niezapomnianym nie zabrakło zatrzymania tych magicznych chwil w obiektywie Pani Wicedyrektor oraz Pana Krzysztofa Palacza.

Serdecznie gratulujemy wszystkim przedszkolakom!

sprawdź nasze
Najnowsze aktualności

Sprawdź wszystkie
1 września 2023

GODZINY OTWARCIA

Od 1 września 2023r. przedszkole będzie czynne w godzinach 6.30-16.30.

czytaj
1 września 2023

WITAJCIE !

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie.Mamy nadzieję, że nowy rok przedszkolny powitacie wypoczęci i z uśmiechem…

czytaj
12 czerwca 2023

UWAGA!!!

Listy grup wywieszone zostały w holu naszego przedszkola.

czytaj