Dzień Kropki

15 września 2023

Dzisiaj nasze przedszkole obchodziło Międzynarodowy Dzień Kropki🟣🟡🟠, czyli dzień KREATYWNOŚCI. Wszystkie przedszkolaki zapoznały się z tym trudnym słowem i wiedzą, że kreatywność to wyobraźnia.🤩 Dlatego tego dnia nie zabrakło ciekawych zabaw muzycznych, ruchowych oraz plastycznych oczywiście z kropką🟣🟡🟠 w roli głównej. Symbolem dzisiejszego dnia były – skrzydła kreatywności, które ukazują, że każde dziecko jest pełne pomysłów i wyobraźni.🥰😍

sprawdź nasze
Najnowsze aktualności

Sprawdź wszystkie
1 września 2023

GODZINY OTWARCIA

Od 1 września 2023r. przedszkole będzie czynne w godzinach 6.30-16.30.

czytaj
1 września 2023

WITAJCIE !

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie.Mamy nadzieję, że nowy rok przedszkolny powitacie wypoczęci i z uśmiechem…

czytaj
12 czerwca 2023

UWAGA!!!

Listy grup wywieszone zostały w holu naszego przedszkola.

czytaj